Tag Archives: Võrumaa Arenguagentuur

Kaasaegsed kaugtöökohad Haanjas ootavad kasutajaid

foto: haanja.ee

Võrumaa Arenguagentuuri ja Võrumaa Partnerluskogu abil on nüüdsest Haanja raamatukogus avatud 2 privaatset, kaugtööd teha võimaldavat töökohta, mis on varustatud kaasaegse arvutitehnika ning mööbliga, kiire internetiühendusega ning on üksteisest eraldatud liigutatavate vaheseintega.

Töökohtade kasutamine on kõigile tasuta, printimis- ja paljundusteenus on tasuline. Kui kellelgi on soov broneerida töökoht pikemaks ajaks, see tähendab, et vahepeal keegi teine arvutit ja töökohta ei kasuta, tuleb selle eest tasuda 1 € ööpäevas.

Vaata täpsemat infot Haanja valla kodulehelt!

Tasuta nõustamine alustavale ja tegutsevale ettevõtjale

Võrumaa Arenguagentuuri ettevõtluskonsultant nõustab ettevõtjaid Haanjas 20. veebruaril 9.00-12.00. Nõustamine toimub eelregistreerimisega. Kui kliente nõustamisele registreerunud ei ole, jääb nõustamine ära.

Lisainfo: Ivi Martens, 5349 7303, 786 8367, ivi@vaa.ee

Ütle sõna sekka vabakonna tuleviku kujundamises

Millised on meie maakonna vabaühenduste suurimad väljakutsed? Kuidas saaks riik meie maakonna vabaühendusi toetada või aidata?

Kutsume  osalema vabakonna tuleviku teemalisel arutelul 18. veebruaril 2014 kell 12:00-17:00 Võru Maavalitsuse II korruse saalis (Jüri 12, Võru).

Veebruaris 2014 korraldab regionaalministri valitsemisala koos maakondlike arenduskeskustega igas maakonnas arutelu kodanikuühiskonna tulevikust. Arutelupäevadega kogume eri valdkondades tegutsevate vabaühenduste eestvedajatelt mõtteid ja ideid kodanikuühiskonna arendamiseks järgnevatel aastatel. Arutelu teemade kohta loe lähemalt SIIT.

Ajakava:
12:00-13:00 – tervituskohv ja ülevaade 2014. aastal Võrumaa Arenguagentuuri poolt pakutavatest sündmustest kodanikeühendustele.
13:00-17:00 –  arengukava arutelu, juhib Marten  Lauri Siseministeeriumist.

Taluturu teemaline kokkusaamine Haanjas

Haanja Vallavalitsus koos Võrumaa Arenguagentuuriga korraldab 18. aprillil 2013 kell 15 kokkusaamise, et üheskoos arutleda taluturu teemal.

Märtsi keskel läbiviibud küsitlus kinnitas teadmist, et taluturu vastu on suur huvi. Viie päeva jooksul täitis küsimustiku 71 inimest ja on selge, et turg tuleb Haanjas käima lükata. AITÄH KÕIGILE VASTAJATELE!

Kuhu täpsemalt teha turuplats ja milline päev turupäevaks valida, seda tuleb koos müüjate-ostjatega kokku leppida.

Selleks ootame kõiki, kel taluturu teema südamel, kokkusaamisele 18. aprillil kell 15 Haanja vallamaja II korruse saalis.

Ivi Martens, Võrumaa Arenguagentuur
Tiia Zuppur, Haanja Vallavalitsus

Lisainformatsioon tiia@haanja.ee või tel 787 8860.

Kõik ettepanekud ja mõtted on juba nüüd oodatud!

Võrumaa ettevõtjate mentorklubi