Tag Archives: tervis

Rõuge kutsub tervisemessile

Rõuge valla tervisenõukogu kutsub kõiki tervisest ning heaolust hoolivaid ühinguid, spordiklubisid, ettevõtteid ja organisatsioone osalema 10. oktoobril Rõuges peetaval tervisemessil.

Rõuges on rahvaspordi mess toimunud juba kaks korda, sel aastal võetakse ette tervis laiemalt. Messi eesmärk on aidata kaasa tervist väärtustavate hoiakute kujunemisele ühiskonnas ja rääkida tervisest kui füüsilisest, vaimsest ja sotsiaalsest heaolust.

Mess toimub Rõuge spordihoones laupäeval, 10. oktoobril kell 12-17. Messiprogramm on kirev ja tegevusi on palju, nii et tasub tulla kogu perega.

Rõuge tervisemessil saab tutvustada oma ettevõtet või ühingut, viia läbi näidistegevusi, värvata uusi liikmeid, kohtuda uute potentsiaalsete koostööpartnerite, kaasamõtlejate ja kaasalööjatega. Sellest tuleb tore päev kõigi jaoks!

Ärge laske end heidutada messi pealkirjast – tervise all ei mõelda juba ammu enam ainult haiguste puudumist ja meeletut sportlikkust. Tervis on ka see, kui meie ümber on rõõmsad ja rahulolevad inimesed, kes jagavad ühiseid väärtusi ning on aktiivsed nii sotsiaalselt, vaimselt kui füüsiliselt.

Osalemissoovist palume teatada hiljemalt 28. septembriks aadressil kadrikangro@hotmail.com või telefonil 510 7487. Palun märkige, kui suurt pinda ja milliseid eritingimusi vajate ning kas plaanite läbi viia aktiivseid tegevusi.

Messil osalemine on tasuta!

Loeng “Tugev tervis puu- ja köögiviljadega” Rogosi mõisas

mees

Vastseliinas turu- ja tervisepäev