Tag Archives: suvi

Sündmused Rõuge vallas 16.-22. juulil

Päästeameti info: lõkked ja grillimine

Foto: erakogu

Enne saabuvat jaanipäeva on õige aeg meelde tuletada lõkke tegemise ja grillimise ohutusnõuded.

Enne lõkke tegemist soovitame uurida kohaliku omavalitsuse õigusakte – tiheasustusalal võib olla lõkke tegemine keelatud või on eeskirjades ära määratud, mida lõkkes põletada tohib. Kõik avalikel üritustel tehtavad lõkked tuleb kooskõlastada Päästeametiga. Selleks palume pöörduda avaliku ürituse toimumise asukoha järgsesse päästekeskusesse. Kontakte või lisainfot saab päästeala infotelefonilt 1524.

Continue reading

Nüüd kõik Võrumaa loodusesse fotojahtima!

VÕRUMAA KÜLASTUSMÄNG 2012 kutsub taas fotojahile –
KÕIK VÕRUMAALE LOODUSESSE !

Võrumaa loodus on eriline – siin asuvad paljud Eestimaa loodusrekordid – kõrgeim mägi, sügavaim järv ja org, jämedaim tamm ja kõrgeim kadakas ning lisaks on Võrumaal palju matka- ja loodusradasid. Sel aastal kutsume külastajaid Võrumaa loodusesse, saate osa rabade vaikusest, järvede puhtusest, puude võimsusest, näete putukaid, linde ja loomi.

Võrumaa külastusmängu väljakutseks on fotojaht: leia üles ja pildista vähemalt 5 Võrumaal asuvat Eestimaa loodusrekordit ning jäädvusta matkamisel toredad hetked 5 erineval matkarajal Võrumaal! Saada meile ka oma lemmikkoha, erilisema detaili, stiilseima ürituse või põnevaima tegevuse foto.

Külastusmäng kestab 15. juuni – 15. oktoober 2012. Mängu tingimused ja auhinnad!

 

Foto: Tamula rannapromenaad, Veljo Laugamõts - eelmise Kagu-Eesti külastusmängu 2010 parima fotode komplekti autor