Tag Archives: Sport

34. Munamäe-Võru maastikujooks

Vaata lisa!

Haanja esimene rahvatriatlon

XXII ümber Vaskna järve jooks

Haanja suusarajad on värskelt hooldatud ja väga heas korras

Meie tublid rajameistrid on Haanja suusarajad taas värskelt hooldanud ja rajad on väga heas korras. Tulge suusatama! Lund on Haanjas palju, vabariigi presidendi sõna selle peale!

Trepijooks Suurel Munamäel

Suure Munamäe II trepijooks toimub neljapäeval, 8. septembril 2016 stardiga kell 19:00. Vaata juhendit!

14202746_10154407783120053_1877159068113565618_n

Haanja-Kurgjärve kergliiklustee on õhtuti valgustatud

Haanja-Kurgjärve 1,4 km pikkune kergliiklustee on kuni kevadeni iga päev kella 21.00-ni valgustatud. Kergliiklustee on kasutatav kõigile tervise- ja kepikõndijatele, jooksjatele, rullsuusa ja –uisutajatele, ratturitele ning talvisel ajal suusatajatele. Kõik huvilised on teretulnud!

Haanja Vallavalitsus

Rõuge kutsub tervisemessile

Rõuge valla tervisenõukogu kutsub kõiki tervisest ning heaolust hoolivaid ühinguid, spordiklubisid, ettevõtteid ja organisatsioone osalema 10. oktoobril Rõuges peetaval tervisemessil.

Rõuges on rahvaspordi mess toimunud juba kaks korda, sel aastal võetakse ette tervis laiemalt. Messi eesmärk on aidata kaasa tervist väärtustavate hoiakute kujunemisele ühiskonnas ja rääkida tervisest kui füüsilisest, vaimsest ja sotsiaalsest heaolust.

Mess toimub Rõuge spordihoones laupäeval, 10. oktoobril kell 12-17. Messiprogramm on kirev ja tegevusi on palju, nii et tasub tulla kogu perega.

Rõuge tervisemessil saab tutvustada oma ettevõtet või ühingut, viia läbi näidistegevusi, värvata uusi liikmeid, kohtuda uute potentsiaalsete koostööpartnerite, kaasamõtlejate ja kaasalööjatega. Sellest tuleb tore päev kõigi jaoks!

Ärge laske end heidutada messi pealkirjast – tervise all ei mõelda juba ammu enam ainult haiguste puudumist ja meeletut sportlikkust. Tervis on ka see, kui meie ümber on rõõmsad ja rahulolevad inimesed, kes jagavad ühiseid väärtusi ning on aktiivsed nii sotsiaalselt, vaimselt kui füüsiliselt.

Osalemissoovist palume teatada hiljemalt 28. septembriks aadressil kadrikangro@hotmail.com või telefonil 510 7487. Palun märkige, kui suurt pinda ja milliseid eritingimusi vajate ning kas plaanite läbi viia aktiivseid tegevusi.

Messil osalemine on tasuta!