Tag Archives: Rõuge

Hea tuju pidu Rõuge rahvamajas

Tööpakkumine: Ööbikuoru Villa pakkub tööd säravale klienditeenindajale

oobikuoru_villa_logoÖöbikuoru Villa pakub tööd KLIENDITEENINDAJALE

Ülesanded:
· restorani ja majutus klientide teenindamine (s.h. sisse- ja väljaregistreerimine, toitude serveerimine);
· arvelduste tegemine klientidega;
· kliendi vajadustele vastavate lahenduste pakkumine;
· vajalik inglise keele oskus suhtlustasandil (kasuks tuleb vene, läti, saksa või soome keele oskus).

Continue reading

Kondiitri Kiirabi Erakool ootab Rõugesse koolitusele

Laupäeval, 28. mail kell 11 toimub Rõuges Kondiitri Kiirabi Erakoolis meister Maire Meldre eestvedamisel “pritstehnika algajale” õpituba. Tutvutakse paljude erinevate tüllededa ja harjutatakse nendega pritstehnikat. Õpitu põhjal pannakse kokku oma tort, mille saab koju kaasa võtta.

Õpitoas osalemise tasu on 45 € osaleja kohta. Kõik õpitoaks vajalik on kohapeal olemas. Kaasa tuleks võtta paber, pastakas, vahetusjalanõud ja hea tuju!
Lõuna ja kohvipausid koolitaja poolt!

Täpsem info ürituse Facebooki lehelt!

Rõuges saab näha Perverti juhuse tahtel

Ei saanud seda pealkirja lihtsalt niimoodi kirjutamata jätta… aga tegemist on A. Goffmani avameelse monokomöödiaga sellest, kuidas poisist kasvab mees. Kui oma vanemate lahutusega leppida püüdev varateismeline poiss leiab riidekapist isa salajase pornokassettide kogu, näib talle, et viimaks ometi on tema ees avanenud laegas kõigi universumi saladustega. Aastate möödudes selgub aga paraku, et videotest kätteõpitud ootused ja käitumismustrid ei paku vastuseid noore mehe elu põhiküsimustele, näiteks kuidas luua toimivat suhet tõelise naisega. Laval on Andres Oja. Etenduse kestvus ca 80 min ilma vaheajata. Etendus on soovitatav alates 16. eluaastast. Piletid eelmüügist hinnaga 9 € saadaval rahvamajas ja Piletilevis. Etenduse päeval on pilet 12 €. Info tel 506 1267 (Riina Kööts).

Rõuges on loodusfotode näitus kohalikelt fotograafidelt

Juba sel neljapäeval, 1. oktoobril kell 18 avatakse Rõuge rahvamajas kohalike fotograafide Jaanus Tanilsoo ja Martin Marki fotonäitus “Meie kodukoha tavaline eriline loodus”.

Näitusel on üksteist viimase aasta jooksul Rõuges ja mujal Võrumaal sündinud pilti erinevatest olevustest, objektidest ja loodusnähtustest. Pilte täiendavad nende saamislood ja kujutatava kirjeldus koos oma ala ekspertide kommentaaridega.

Piltide näituseks vormistamist toetas Rõuge Vallavalitsus.

Jaanipeebu Kitarrikool Rõuges alustab taas

jaanipeebu logoJaanipeebu Kitarrikool ootab noori ja täiskasvanuid muusikahuvilisi algajate kitarrikursusele!

Esimene kokkusaamine on teisipäeval, 15. septembril kell 18:30 Rõuges, aadressil Haanja mnt 10, Rõuge kiriku pastoraadis (kiriku taga).

Info ja registreerimine:
Indrek Hunt
indrek.hunt@gmail.com
+372 5841 5169

Lavastus JUUNITUUR Rõuge rahvamajas

Ringreis-lavastust JUUNITUUR saab näha Rõuge rahvamajas
12. juunil algusega kell 11.00.

JUUNITUUR on humoorikas võtmes ringreis-lavastus, mis toimub 12.-18. juunini teatritudengite kodukohtades kõikjal üle Eesti, mis paneb värsked näitlejad-lavastajad proovile ning on ühtlasi ka tänuavaldus teatritudengite peredele, sünnikohtadele ja publikule – inimestele,kelleta praegu ei oleks ei kümnendat lendu ega lennu teatrit Must Kast.

Continue reading