Tag Archives: Plaani Lodge

Haanjamaa nobenäpud kogunevad taas

Käsitööhuvilised kohtuvad sel hooajal esimest korda esmaspäeval, 15. oktoobril kell 18 Plaani Lodge’is. Esimesel korral arutame, mida võiks edaspidi teha. Tulge julgelt kohale ja võtke häid ideid kaasa 🙂

Kena sügise jätku!
Kärt (5399 8609) või Juta (554 3161)

Käsitöökohtumine Plaanil: trikotaažlõngast heegeldamine

Foto: helinahandicraft.wordpress.com

Käsitööhuviliste kohtumine toimub teisipäeval, 10. aprillil kell 18 Plaani Lodge’is, et heegeldada liniku mustri järgi trikotaažlõngast väike vaip, toolikate vms. Kaasa palun võtta suur heegelnõel (nr 10), muster ja trikotaažlõnga (Võrus saab Hõbõnöpsist, kes Tallinnasse või Türile satub, siis sellisest poest nagu Türi Vaip saab trikotaažlõnga kõige soodsamalt).

Kohtumiseni!

EV100 sünnipäevakontsert Plaani kirikus

Käsitöökohtumine Plaanil

Tere, head käsitööhuvilised!

Pühapäeval, 20. septembril kell 13 alustab Plaani Lodge’is taas käsitööring. Esimesel kohtumisel paneme paika sügisese plaani ja jagame suve jooksul kogutud ideid. Soojenduseks tutvume amigurumi heegeldustehnikaga, selleks palun võtta kaasa heegelnõel (nr 3 või 4, mitte liiga väike) ja paari erinevat värvi lõnga.

Edaspidi kohtub käsitööseltskond taas iga kuu esimesel pühapäeval. Kes pole veel jõudnud meie tegemistega tutvuda, siis ootame ühinema!

Heade soovidega
Kärt Salumets
Info tel +372 5399 8609

Käsitööseltskond saab taas kokku Plaani Lodges

käsitöö okt

Haanjamaa käsitööhuviliste maikuu kohtumine

Haani naiste käsitööseltskonna neljas, kevadhooaja viimane kohtumine toimub 5. mail kell 13 Plaani Lodge’is.

Sel korral õmbleme poekotte (viltimise jätame sügiseks). Kotiriie on olemas, aga palun kaasa võtta omale meelepärast kaunistusmaterjali (paelu, nööpe ja muud taaskasutatavat, kas või heegeldatud lilli) ja vahendid iluasjade kinnitamiseks (niit-nõel, liim).

Lisainfo Kärdilt tel 5399 8609 või kpettai@gmail.com.