Tag Archives: muuseumiöö

Muuseumiöö Rogosi mõisas

Rogosi mõisa koduloomuuseumis

Muuseumiöö Suurel Munamäel

Muuseumiöö Rogosi mõisas

Muuseumiöö Suurel Munamäel

www.suurmunamagi.ee

Muuseumiöö Rogosi mõisas

Muuseumiöö ja talgud Tsiistre Linamuuseumis

19. mail 2012. aastal leiab aset üle-Euroopaline muuseumiöö, mille käigus avavad uksed tasuta külastuseks tuhanded muuseumid kõikjal Euroopas – tänavu liitub nendega ka Tsiistre Linamuuseum Misso vallas Võrumaal.

Selleks aga, et muuseumiöö Tsiistres toimuda saaks, tule osale 19. mai hommikupoolikul Linamuuseumi heakorratalgutel. Koristame koos ära muuseumihoone, paigaldame istekohad, et õhtul filmi vaadata ja sööme talgusuppi. Talgud algavad kell 9.00; osalemiseks palun registreeru e-posti aadressil tsiistre@linamuuseum.ee või kõlista 503 1514. Oodatud on kõik, kes soovivad muuseumiöö toimumisse anda oma panuse!

Eestis neljandat korda toimuv muuseumiöö on pühendatud Eesti Filmi 100. sünniaastapäevale ja selle juhtlause on „Öös on kino”. Tsiistre Linamuuseum kutsub sel puhul külla Kinobussi ning vaadata saab kahte filmi. Kell 18.00 linastub kõikide laste lemmikfilm „Lotte ja Kuukivi saladus” ja kell 20.00 kohtub vaatajatega dokumentaalfilmitegija Liivo Niglas, kes näitab ETVst tuntud populaarse telesarja „Ehh Uhhuduur” põhjal vändatud dokfilmi „Tavaline seiklus”.

NB! Filmi pääsevad kõik vaatama ilma piletita. Tule julgesti ka siis, kui sa talgutel ei osale.

Muuseumiöö Tsiistre Linamuusemis toimub kolme Misso valla mittetulundusühingu – Prastuli Seltsi, Misso Avatud Noorteklubi ja Misso Vabatahtlikud – koostöös.
Muuseumiöö Tsiistre Linamuuseumis saab teoks Kohaliku Omaalgatuse Programmi toel.

Lisainfo: www.linamuuseum.ee
Vaata ka: www.tsiistre.eewww.misso.ee