Tag Archives: koolitus

Võrumaa ettevõtjad on oodatud tasuta koolitusele “Persoonibränd ja ettevõtte bränd – kasutamata turudusvõimalus”

Koolitus toimub reedel, 9. novembril 2018 Kubija hotell-looduspaas algusega kell 9. Koolitaja on Signe Ventsel.

Koolitus on sobilik ettevõtjatele, kes on tööandjad peale enda veel teistelegi, samuti on oodatud need ettevõtjad, kes on loonud töökoha endale või oma perele. Koolituse käigus on võimalik mõtestada ennast ettevõtjana ning saada mõtteid ja ideid turundustegevuste tõhustamiseks.

Töömaailm on muutumas ja muutumas on nii töö olemus, tööalased suhted, töö tegemise vormid ning kõik tavapärased turundusplaanid võiks paigutada turundusmuuseumi. Üha rohkem ja rohkem tuleb eri aspektides esile sõna bränd, mis tõesti oli enne suurt digimeedia avardumist vaid tarbija toote fookuses. Vähem on nendes situatsioonides siiani tähelepanu pööratud meeskonnaliikmete persoonibrändi arendamise olulisusele ja sellele, millist mõju avaldab tugeva persoonibrändiga juht meeskonnaliikmetele ja millist mõju meeskonnaliikmed omakorda tööandja brändile ja tarbija brändile.

Koolitus on osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine siin: https://goo.gl/forms/gYw0r0sWazPAa12D2

Kondiitri Kiirabi Erakool ootab Rõugesse koolitusele

Laupäeval, 28. mail kell 11 toimub Rõuges Kondiitri Kiirabi Erakoolis meister Maire Meldre eestvedamisel “pritstehnika algajale” õpituba. Tutvutakse paljude erinevate tüllededa ja harjutatakse nendega pritstehnikat. Õpitu põhjal pannakse kokku oma tort, mille saab koju kaasa võtta.

Õpitoas osalemise tasu on 45 € osaleja kohta. Kõik õpitoaks vajalik on kohapeal olemas. Kaasa tuleks võtta paber, pastakas, vahetusjalanõud ja hea tuju!
Lõuna ja kohvipausid koolitaja poolt!

Täpsem info ürituse Facebooki lehelt!

Loov Eesti+ Maa toob ettevõtluse- ja tootearenduse tippkompetentsi Kagu-Eestisse

Loov Eesti+Maa  alustab septembris kohaliku ettevõtluse edendamisele suunatud programmiga, mille eesmärk on pakkuda uusi ja innovatiivseid lahendusi, et aidata ettevõtetel oma tooteid arendada ja ekspordikäivet kasvatada. Olete oodatud osalema!

Programm on jagatud viide etappi. Esimeses etapis peetavates innovatsioonilaborites  kogutakse ideid, kuidas oma ettevõttele või tootele uut hingamist anda, teises on TeamLabi formaadis võimalik oma meeskondadesse lisajõudu leida ning  kogenud mentorite käe all tekkinud ideid edasi arendada. Kolmandas etapis saab liituda 8 kuud kestva veebipõhise tootearendusprogrammiga PESA, kus Eesti juhtivad spetsialistid annavad juhiseid oma idee arendamiseks. Kui toode juba valmis ning plaan minna välisturule, siis saab liituda ekspordile suunatud programmiga PESA+, kus saab tuge sihtriigis elavatelt ekspordispetsialistidelt. Kogu programmi ulatuses on oluline koostöö ning võrgustamine nii kohalike kui ka sihtriikide ettevõtetega.

Continue reading

Luua Metsanduskool pakub FIE-dele palkmaja ehitamise tasuta koolitust

PALKMAJA EHITAMINE FÜÜSILISEST ISIKUST ETTEVÕTJALE
20.10.-31.10.2014
Alguskuupäev: 20.10.14, kell 10.00
Asukoht: Luua, Luua, Palamuse, Jõgevamaa

Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest rahastatava tööalase koolituse raames korraldame 80 tundi kestva kursuse inimestele, kes soovivad FIE-na pakkuda palkmajaehitamise teenust.
Koolitusele registreerumine meilil: koolitus@luua.ee või telefonil 525 4004

Continue reading

Loeng “Tugev tervis puu- ja köögiviljadega” Rogosi mõisas

mees

Giidide koolitus 15.-16. ja 22. mail Rogosi mõisas

Koolitus toimub Rogosi mõisakooli arendusprojekti raames ja on osalejatele täiesti TASUTA. Pakume lõunat ning vahepealseks kosutuseks kohvi/teed. Koolitusjuht ja koolitaja on BDA Consulting OÜ koolitaja ja vanemkonsultant Ülle Puustusmaa.

Turismi ja tootearenduse koolitus Rogosi mõisas

Olete oodatud väärt koolitusele 8.-9. mail 2014 Ruusmäele Rogosi mõisasse!

Koolitusel arutame läbi tootearenduse aluspõhimõtted ja uurime mõningaid abistavaid metoodikaid, õpime teiste headest ja inspireerivatest kogemustest ja rakendame kuuldut-nähtut oma toodete arendamiseks.

Koolitaja Ülle Puustusmaa.

Koolitus toimub Rogosi mõisakooli arendusprojekti raames ja on osalejatele täiesti TASUTA. Pakume lõunat ning vahepealseks kosutuseks kohvi/teed.

Koolitus on 2-päevane ja toimub Rogosi mõisas. Oluline on osavõtt mõlemal koolituspäeval.

Päevad ei ole pikad – jõuate õhtul ka veel oma aeda ja põllule. Kasutage võimalust!