Tag Archives: konkurss

Rõuge valla ajalehe nime hääletus kestab 14 maini

Lisaks iga kahe nädala tagant ilmuvale Rõuge valla infolehele on soov hakata välja andma ka suuremat ajalehte, mis sisaldab pikemaid ja enam süvitsi minevaid kirjutisi meie vallast, siinsetest inimestest, traditsioonidest ja sündmustest.

Talve lõpul koguti Rõuge valla elanikelt ideid, mis võiks saada selle ajalehe nimeks. Kokku laekus 28 erisugust ettepanekut, mille hulgast valis volikogu arengukomisjon välja viis sobivaimat. Need viis nime konkureerivad nüüd hääletusvoorus: oma hääle saab lemmiku poolt anda kuni 14. maini.
Võta hetk ja aita valida meie valla ajalehele hea nimi!

Hääletada saab valla veebilehel http://rouge.kovtp.ee/lehenimi

Ideekonkurss: otsime vallale uut nime

Kuulutame välja ideekorje Haanja, Misso, Mõniste, Rõuge ja Varstu valdade ühinemisel tekkivale uuele omavalitsusüksusele nimeideede leidmiseks.

Ideekorje eesmärk on koguda erinevaid ideid ja arvamusi selle kohta, mis võiks olla loodava ühisvalla nimi. Laekunud ettepanekud vaatab läbi ühinemise juhtrühm ning vajadusel suunatakse nimevariandid novembris 2016 toimuvale haldusreformi rahvahääletusele.

Continue reading

Haanja Vallavalitus tänas kaunite kodude omanikke

Foto: Haanja vald

Septembri kolmandal nädalal viisid vallavalitsuse esindajad tänukirjad kaunite Haanja valla kodude omanikele.

Juba mitmendat aastat ootame kevaditi kanditaatide esitamist “Kauni Kodu” konkursile. Kodude ja majapidamiste tunnustamisel oleme võtnud eesmärgiks tunnustada eelkõige neid, kes on korras hoidnud või ellu äratanud põliseid talukohti. Vannade talukohtade hooldamine ja korrastamine on suur  ja vaevarikas töö.

Continue reading

Haanja Vallavalitsus pakub tööd noorsootöötajale

Haanja Vallavalitsus pakub tööd noorsootöötajale töölepingu alusel 0,5
kohaga. Tööülesandeks on noorsootöö korraldamine ja koordineerimine, noorte
ühistegevuse omaalgatuse toetamine ning eelduste loomine noorte
mitmekülgseks arenguks.

Nõutav kesk-, keskeri- või kõrgharidus. Kasuks tuleb eelnev töökogemus
noorsootöö valdkonnas.
Lisa info www.haanja.ee või tel 516 5728.

CV ja avaldus esitada Haanja Vallavalitsusele kirjalikult hiljemalt 2.
oktoobriks 2014.a. aadressil Võru tee 15 Haanja küla Haanja vald 65101 või
e-posti teel vald@haanja.ee.
Ametijuhend

Rikkaliku auhinnafondiga kodu- ja aiakonkurss Kodu Kauniks 2014 ootab uusi osalejaid!

Aasta aed 2013, perekond Ilumäe

Juba 14. aastat korraldab Eesti suurim kuukiri Kodu & Aed silmapaistvate kodude ja väärikate aedade konkurssi Kodu Kauniks. Sel aastal ootab osalejaid varasemast veelgi enam preemiaid ning kopsakam auhinnafond, kingituse saavad ka kõik osalejad! Toimetus ootab aiakategooria kandidaate 28. juuliks, kodukategoorias 1. septembriks.

Võistlusel Kodu Kauniks tunnustatakse Eesti kauneid ja nutikaid kodu- ja aiakujundusi; ajakirja kaudu jõuavad paljude lugejate ning huvilisteni nii põnevad kodukujundamise ideed kui ka innustavad kogemused. Konkursile osalema on oodatud kõik huvilised olememata vanusest, elukohast, perekonna, kodu või aia suurusest. Eraldi tuuakse esile ka vahvaid ideid ja lahendusi oma kodu mõnusaks muutmisel.

Continue reading

Koosviibimine Haanja noortele

haanjanoored

Osale konkursil Kodu Kauniks 2013

Võistlus Kodu Kauniks kutsub jagama oma saavutusi kodu- ja aiakujunduses! Ajakiri Kodu & Aed asub selgitama tänavusi huvitavamaid ja kauneimaid kodusid ning aedu – hea eeskuju innustab ja inspireerib teisigi! Toimetus ootab aiakategooria kandidaate 15. juuliks, kodukategoorias 15. augustiks.

Ajakirja Kodu & Aed võistlusel Kodu Kauniks tunnustatakse Eesti parimaid kodu- ja aiakujundusi; ajakirja kaudu jõuavad paljude lugejate ning huvilisteni nii järgimistväärivad ideed kui ka innustavad kogemused.

Continue reading