Tag Archives: suure muna kohvik

Kontsert Suure Muna kohvikus

Neljapäeval, 25. jaanuaril 2018 algusega kell 19:00 toimub Haanjas Suure Muna kohvikus Duo Di Ana kontsert “Salapärased barrikaadid”. Kaks kaunist neidu mängivad kammermuusikat talveõhtul ja küünlavalgel Suure Muna kohvikus.

Duo Di Ana on koos tegutsenud ligi kolm aastat, koosseisus Monika Ruusmaa (böömi harf, flöödid) ja Külli Org (kromaatiline kannel). Mõlemad pillimängijad on magistrikraadiga professionaalsed muusikud. Duo Di Ana repertuaar hõlmab eri ajastute muusikat alates vanamuusikast kaasaegsete heliloojate loominguni välja. Sel õhtul mängitakse programmi „Salapärased barrikaadid“ ja see hõlmab põhiliselt prantsuse, itaalia ja saksa heliloojate teoseid (F. Couperin, N. Matteis, G. Gatayes jt.)

Pilet 5/10€. Sooduspilet on õpilastele ja pensionäridele

Vaata ka sündmuse Facebooki lehte!

Kontsert Suure Muna kohvikus

Suure Muna Kohvik Uma Meki kohvikute ja restoranide nädalal

KINO Suure Muna kohvikus: “Ameerika suvi”

Reedel, 9. septembril 2016 algusega kell 20:00 Haanjas Suure Muna kohvikus uus Eesti komöödia “Ameerika suvi”. Kinoõhtu FB leht!

ameerikasuvi

“Ameerika suvi” on road-movie komöödia elust enesest, mis põhineb Eesti tudengite suvistel seiklustel Ameerika Ühendriikides ukselt uksele raamatuid müües.
See film puudutab meid kõiki, sest raamatumüügist on saanud Eestis unikaalne fenomen — kõik teavad kedagi, kes on suve Ameerikas veetnud, kellel on hästi läinud, kellel halvasti, igaühel oma lugu. See film on võimalus 1.5 tunni jooksul nendest lugudest osa saada. Ilma, et peaks ohverdama kolm kuud imekaunist Eesti suve.
Film on üles võetud 2015. aasta septembris 3 nädala jooksul Californias ja Nevadas. Tegemist on esimese Eesti täispika mängufilmiga, mis on filmitud guerilla-meetodil USAs. See tähendab väikest entusiastlikku meeskonda, 18-tunniseid võttepäevi, olematut eelarvet, käepäraseid rekvisiite ning filmimist tavaliste inimestega nende igapäevakeskkonnas.
Filmis peaosades on noored Eesti näitlejad Einar Kuusk, Kristo Viiding, Helena Pruuli ja Jarmo Murumaa.
Pilet 2 €

Tutvu ka teiste filmidega, mida Suures Munas näha saab!

Luutsniku pärandiloo filmi- ja jutuõhtu Haanjas

Reedel, 22. juulil algusega kell 19 toimub Haanjas Suure Muna kohvikus Luutsniku pärandiloo filmi- ja jutuõhtu. Vaadatakse kahte filmi Luutsniku paikkonnast ja selle kohaga seotud lugudest – Priit Valkne filmid “Kaetaja” (2004) ning “Hunt” (2003). Kohal on ka filmide autor ning hundinahas külalistele on maja poolt tükk head sinki tasuta. Pilet 2 €.
Täpsem info sündmuse Facebooki lehelt.

Suure Muna kohvik Haanjas on taas avatud

 

Suur_Muna_Haanjas_Vorumaa_11_16X9

Kauaoodatud ja lõpuks käes – Haanjas, Suure Munamäe jalamil asuv Suure Muna kohvik on taas avatud!

Kuni 31. maini on kohvik avatud laupäeviti kell 10:00-20:00 ja pühapäeviti kell 10:00-18:00. 1. juunist kuni 31. augustini on kohvik avatud iga päev kell 10:00-20:00. Samadel kellaaegadel on avatud ka Suure Munamäe vaatetorn!

Vaata kohviku ilusat kodulehte ja jooksva info saamiseks tasub “meeldivaks” märkida ka nende Facebooki leht!

2 tööpakkumist Haanjasse

JoniJoni Kommivabrik ja Suure Muna Kohvik pakub tööd kokale ja klienditeenindajale. Tutvu töökuulutustega Haanja valla kodulehel!