Tag Archives: koolitus

Kondiitri Kiirabi Erakool ootab Rõugesse koolitusele

Laupäeval, 28. mail kell 11 toimub Rõuges Kondiitri Kiirabi Erakoolis meister Maire Meldre eestvedamisel “pritstehnika algajale” õpituba. Tutvutakse paljude erinevate tüllededa ja harjutatakse nendega pritstehnikat. Õpitu põhjal pannakse kokku oma tort, mille saab koju kaasa võtta.

Õpitoas osalemise tasu on 45 € osaleja kohta. Kõik õpitoaks vajalik on kohapeal olemas. Kaasa tuleks võtta paber, pastakas, vahetusjalanõud ja hea tuju!
Lõuna ja kohvipausid koolitaja poolt!

Täpsem info ürituse Facebooki lehelt!

Loov Eesti+ Maa toob ettevõtluse- ja tootearenduse tippkompetentsi Kagu-Eestisse

Loov Eesti+Maa  alustab septembris kohaliku ettevõtluse edendamisele suunatud programmiga, mille eesmärk on pakkuda uusi ja innovatiivseid lahendusi, et aidata ettevõtetel oma tooteid arendada ja ekspordikäivet kasvatada. Olete oodatud osalema!

Programm on jagatud viide etappi. Esimeses etapis peetavates innovatsioonilaborites  kogutakse ideid, kuidas oma ettevõttele või tootele uut hingamist anda, teises on TeamLabi formaadis võimalik oma meeskondadesse lisajõudu leida ning  kogenud mentorite käe all tekkinud ideid edasi arendada. Kolmandas etapis saab liituda 8 kuud kestva veebipõhise tootearendusprogrammiga PESA, kus Eesti juhtivad spetsialistid annavad juhiseid oma idee arendamiseks. Kui toode juba valmis ning plaan minna välisturule, siis saab liituda ekspordile suunatud programmiga PESA+, kus saab tuge sihtriigis elavatelt ekspordispetsialistidelt. Kogu programmi ulatuses on oluline koostöö ning võrgustamine nii kohalike kui ka sihtriikide ettevõtetega.

Continue reading

Luua Metsanduskool pakub FIE-dele palkmaja ehitamise tasuta koolitust

PALKMAJA EHITAMINE FÜÜSILISEST ISIKUST ETTEVÕTJALE
20.10.-31.10.2014
Alguskuupäev: 20.10.14, kell 10.00
Asukoht: Luua, Luua, Palamuse, Jõgevamaa

Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest rahastatava tööalase koolituse raames korraldame 80 tundi kestva kursuse inimestele, kes soovivad FIE-na pakkuda palkmajaehitamise teenust.
Koolitusele registreerumine meilil: koolitus@luua.ee või telefonil 525 4004

Continue reading

Loeng “Tugev tervis puu- ja köögiviljadega” Rogosi mõisas

mees

Giidide koolitus 15.-16. ja 22. mail Rogosi mõisas

Koolitus toimub Rogosi mõisakooli arendusprojekti raames ja on osalejatele täiesti TASUTA. Pakume lõunat ning vahepealseks kosutuseks kohvi/teed. Koolitusjuht ja koolitaja on BDA Consulting OÜ koolitaja ja vanemkonsultant Ülle Puustusmaa.

Turismi ja tootearenduse koolitus Rogosi mõisas

Olete oodatud väärt koolitusele 8.-9. mail 2014 Ruusmäele Rogosi mõisasse!

Koolitusel arutame läbi tootearenduse aluspõhimõtted ja uurime mõningaid abistavaid metoodikaid, õpime teiste headest ja inspireerivatest kogemustest ja rakendame kuuldut-nähtut oma toodete arendamiseks.

Koolitaja Ülle Puustusmaa.

Koolitus toimub Rogosi mõisakooli arendusprojekti raames ja on osalejatele täiesti TASUTA. Pakume lõunat ning vahepealseks kosutuseks kohvi/teed.

Koolitus on 2-päevane ja toimub Rogosi mõisas. Oluline on osavõtt mõlemal koolituspäeval.

Päevad ei ole pikad – jõuate õhtul ka veel oma aeda ja põllule. Kasutage võimalust!

Võrust tasuta bussiga õpilaskonverentsile Tartusse: kuidas programmeerida robotit?

Kolmapäeval, 26. veebruaril on Tartu Tamme Gümnaasiumis tasuta IT konverents ja töötoad mängutarkvarast, robootikast ja mobiilsetest maksetest.

Tasuta bussid toovad huvilisi, 9.-12. klassi õpilasi Tartusse Võrust, Põlvast, Elvast, Nõost, Jõgevalt, Põltsamaalt ja Viljandist.

Konverentsile ja töötubadele tuleb registreerida!

Konverentsil tuleb juttu mobiilsetest maksetest, mängutarkvara loomisest ning uusimatest trendidest arvutisüsteemide arengus.

TTÜ IT professor Kalle Tammemäe rõhutab: „Meid ümbritsevad arvuti-, info-, side- ja elektroonikasüsteemid moodustavad üha keerukamaid kooslusi muutes ka seda, kuidas inimene suhestub nendega. Kasvab selliste töökohtade arv, millele asujatelt oodatakse infoühiskonda iseloomustavate tegurite mõistmist, suurte süsteemide kasutamise, arendamise ja juhtimise oskusi. Need saavad olema vastutusrikkad ja kõrgepalgalised töökohad.“

Konverentsi töötubades programmeeritakse Lego Mindstorm robotit, tutvutakse elektroonika alustega ja tehakse ka lihtsamaid mõõtmisi ning leitakse lahendusi lihtsamatele tark- ja riistvaraprobleemidele.

Konverentsi võõrustajaks on TTÜ koostööpartner Tamme gümnaasium. TTG õpetaja ja arendusjuht Urmas Tokko: „ Meie gümnaasiumi õppesuunad ja tegevused IKT jm tehnoloogiahariduse edendamisel ning lõimimisel teiste õppeainetega haakuvad konverentsi temaatikaga hästi. Olete teretulnud!“

“Mäng võib olla ka täiskasvanud inimese jaoks tõsine töö, maailmatasemel tarkvaralahenduste väljatöötamine on teinud Playtechist oma valdkonnas teerajaja,” kinnitab ettevõtte Playtech tehnilise toe juht Teet Saar.

Konverentsi korraldavad Tallinna Tehnikaülikooli IT teaduskond ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus.