Tag Archives: Haanja kool

Kui hästi tunned sa Haanja valda?

Haanja_valla_lippHaanja Kooli õpilased tegid vahva ristsõna, et testida teadmisi Haanja vallast. Hea meelde tuletada oma teadmisi või saada uusi!
VAATA SIIT!

Haanja Kooli jõulupidu

Jõulukohvik Haanja koolis

Haanja Kool ootab taas kord kõiki jõulukohvikusse, mis toimub 17. detsembril Haanja koolimaja I korrusel. Kohvik on avatud vahetundide ajal! NB! Õnneloos suusatrenni varustuse ostmise toetuseks! Tule kauplema! Tule ostma!

Haanjas avati Multispordi väljak

Multispordi väljak Haanja Kooli juures. Foto: Evi Lestberg

Kes veel ei teadnud, siis saage osa rõõmusõnumist – Haanjas on juba mõnda aega kooli juures multispordi väljak. Eile sai see ka üleeuroopalise spordinädala raames pidulikult avatud. Väljak valmis sel suvel ning seda on aktiivselt saanud kasutada nii Haanja valla inimesed kui ka Kurgjärve spordibaasi treeningrühmad. Vallavanem Juri Gotmansi sõnul oli multispordi väljaku ehituse maksumus 69 000 eurot – projekti rahastas Hasartmängumaksust regionaalsete investeeringu-toetuste programm 31 956 euroga ning Haanja valla enda osalus oli ca 37 000 eurot. Spordiväljakut saab suvel kasutada pallimängudeks ja talvel liuväljana. Rõõmsat ja heaperemehelikku sportimist!

Rohkem pilte väljaku avamisest Haanja Kooli kodulehel!

Rogosi mõisakooli pillifond sai 917 euro ulatuses annetusi

Rogosi mõis. Foto: Maris Lestberg

26. juuli pärastlõunal toimus Rogosi mõisas Corelli Musicu poolt korraldatud kontsert, kus esitati Arcangelo Corelli, Heinrich Ignaz Franz von Biber, Georg Philipp Telemann ja Rein Rannapi teoseid.

Kontserdist võttis osa üle 100 inimese ning kontsertide sarja raames koguti 917 euro ulatuses annetusi.

Agantuuri Corelli Music kontserditel „Eesti mõisad 2015“ sai toetada kitarride ja orffi instrumentide ostmiseks Rogosi mõisakoolile. Rogosi mõisas asuval koolil on 150 aasta vanune väärikas ajalugu. Paikkonnas on muusikalist haridust ajast aega kõrgelt hinnatud. Pillifondi abiga on kavas soetada pillid, millest lapsed huvituvad ning mille õppimine on kõikidele huvilistele jõukohane.

Haanja vald tänab kõiki Corelli Music muusikuid ja kontsertide külastajaid.

Juri Gotmans
Vallavanem

Haanja Kooli lõpuaktus

Suure Munamäe vaatetorn avab hooaja

Pane tähele, et uuel hooajal on ka uued hinnad!

Alates 1. aprillist 2015 kehtivad tornis järgmised hinnad:

 
Jalgsi
Liftiga
Täiskasvanud
  4 €
6 €
Õpilased, tudengid
  3 €
6 €
Pensionärid
   3 €
3 €
Perepilet
(2 täiskasvanut + lapsed)
11 €
 
 Binokkel
1 €
 
Tornivahi väljakutse
                                   öötundidel
Torni üür
20 € + piletid
50 € + piletid
40 € / h